SFP LC optinen moduuli TP-Link TL-SM5110-SR

59,00

Saat 48 pistettä ostamalla tämän tuotteen.

14 varastossa

Käytä 5900 pistettä ostaaksesi tämän tuotteen.
EAN: 6935364006297 Tuotetunnus (SKU): BB-S0228316 Osasto:

Kuvaus

Jos olet kiinnostunut IT ja elektroniikka, tykkäät olla ajan tasalla teknologiasta etkä halua missata pienimpiäkään hienouksia, osta SFP LC optinen moduuli TP-Link TL-SM5110-SR lyömättömään hintaan.

  • Nopeus: 10 Gbps

TP-LINK TL-SM5110-SR. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+. Tuotteen väri: Hopea, Sertifiointi: FCC, CE. Tulojännite: 3.3 V

  • SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu
  • Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 10000 Mbit/s
  • PCI-väylä: SFP+
  • Multi-mode fiber (MMF) -tuki: Kyllä
  • Valokuituliitin: LC (UPC)
  • Tuetut valokuitukaapelien halkaisijat (ydin/päällyste): 50/125,62.5/125 µm
  • Suurin siirtoetäisyys: 300 m
  • Aallonpituus: 850 nm
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Kyllä
  • Tuotteen väri: Hopea
  • Hot-swap: Kyllä
  • Sertifiointi: FCC, CE
  • Tulojännite: 3.3 V
  • Käyttölämpötila (T-T): 0 – 70 °C
  • Varastointilämpötila: -40 – 80 °C
  • Käytön suhteellinen kosteus (H-H): 10 – 90%
  • Säilytysympäristön kosteus: 5 – 90%

Lisätiedot

Paino 0.02 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Earn 10 points by reviewing this product.
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “SFP LC optinen moduuli TP-Link TL-SM5110-SR”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *